/

"bakarsan beyoglu"

bilgi
 
 

2011 Mart ayından bu yana Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi, Beyoğlu gençlerinin, kültür ve sanatla buluşma noktasıdır.

Beyoğlu’nda yaşayan ve okuyan 15-30 yaş arasındaki gençlerin, kültürel, sanatsal ve sosyal gelişimi bu merkezde desteklenerek; çalışanları ve gönüllü gençlik ekipleri ile birlikte gençlik aktiveleri düzenlenmektedir.

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi, ürettiği ve uygulamaya koyduğu projelerle, gençlerin yaşam kalitesini arttırmayı, onları ilgi alanları doğrultusunda yönlendirmeyi ve yetiştirmeyi, ufuklarını genişletmeyi, sosyal ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlamayı kendine ilke edinmiştir.

Yurtdışı Öğrenci Değişim Programı, Kefken Çevre ve Yaz Kampı, Kişisel Gelişim ve Meslek Edindirme Kursları, Yaz Yüzme Okulları, Yelken Okulu, Beyoğlu Kültür Gezisi, Üniversite Hazırlık Kursları, Üniversite Tanıtım Gezileri, Bilgilendirme Seminerleri, Sergiler ve Okullar Arası Spor Turnuvaları, Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nin bu ilke çerçevesinde yürüttüğü projelerdir.